Wystawa w Szczecinie PDF Drukuj Email

W dniach 28-29.01.2012r. miaa miejsce Krajowa Wystawa Gobi Rasowych, Drobiu Ozdobnego, Krlikw i Ptakw Egzotycznych. Cz kolegw z naszego klubu uczestniczya w wystawie zarwno jako zwiedzajcy(wyjazd organizowany przez nasz klub), jak i rwnie w charakterze wystawcw. Koledzy, ktrzy reprezentowali nasz oddzia, na pewno z dobrej strony pokazali si na arenie krajowej, a wiadcz o tym zarwno oceny jak i poziom ptakw. Obie te rzeczy niechybnie przyczyniy si do zdobycia nastpujcych trofew i tytuw:

II WICE MISTRZ POLSKI w rasie Garacz brneski(375pkt.) - Wolk Emil

ZWYCIZCA W RASIE Orlik polski(95pkt.) - Seroka Kazimierz

ZWYCIZCA W RASIE(96pkt.) oraz MISTRZ POLSKI(387pkt.) w rasie Zamojski- Seroka Kazimierz

WYRӯNIONY W RASIE Skowronek koburski(95pkt.)- Mrowiscy Pawe i Piotr

ZWYCIZCA W RASIE(96pkt.) oraz MISTRZ POLSKI(382pkt.) w rasie Chiski gob- Sarnecki Karol

II WICE MISTRZ POLSKI w rasie Loczek(375pkt.) - Gralski Wojciech

I WICE MISTRZ POLSKI w rasie Kapucyn staroholenderski(378pkt.) - Wrbel Zbigniew

Zwycizcom i laureatom serdecznie gratulujemy