PDF Drukuj Email

Chemyski Klub Hodowcw Gobi Rasowych 8 wrzenia 2012 roku uczestniczy w Doynkach Gminno-Powiatowych w Wbrzenie. Na prob Burmistrza Miasta Wbrzena Leszka Kawskiego hodowcy z naszego Klubu zorganizowali wystaw gobi, drobiu ozdobnego i krlikw. Do dyspozycji hodowcw na czas wystawy oddano jedn z uliczek przylegajc do rynku miasta. Hodowcy uczestniczcy w wystawie niezwykle sprawnie zajli si organizacja prezentacji swoich zwierzt, naley nadmieni e do godziny 10 rano uliczk odbywa si normalny ruch pojazdw a o godzinie 12 wystawa bya rozstawiona. Nasza klubowa koleanka Agata Sarnecka wraz ze swoja mam Henryk dekoracjami naday wystawie charakteru doynkowego. Matka natura nie poskpia pogody odpowiedniej do plenerowej prezentacji naszych podopiecznych. Wystawa cieszya si ogromnym zainteresowaniem mieszkacw Wbrzena i przybyych spoza miasta goci. Przez cay czas trwania wystawy nasi koledzy odpowiadali na wszelkie pytania dotyczce pochodzenia ras, hodowli, warunkw utrzymania zwierzt, dzieci mogy samodzielnie nakarmi krliki i winki morskie. Rozdano kilkaset ulotek promujcych nasz wystaw w lutym 2013 a przy punkcie informacyjnym mona byo dowiedzie si w jaki sposb wstpi w szeregi naszego Klubu. Zwiedzajcy bardzo pozytywnie przyjli nasz wystaw, zachwycajc si rnorodnoci ras i odmian prezentowanych zwierzt.

Szczeglne podzikowania nale si hodowcom powiatu wbrzeskiego: Wojtkowi i Ernestowi Gralskim, Dariuszowi Grabowskiemu, Kazimierzowi Seroce, Szymonowi i Michaowi Jaworskim, Henryce, Agacie i Karolowi Sarneckim oraz Jerzemu Osiskiemu z Radomina za czynny wkad w organizacje i prezentacje zwierzt na wystawie a take Zbigniewowi Wrblowi i Sawomirowi Jurkiewiczowi za prezentacje swoich gobi.

Galeria