III Wielki Piknik Charytatywny PDF Drukuj Email

8 czerwca 2014 roku członkowie naszego Klubu, bracia Piotr i Tomasz Sowa oraz Roman Matłosz wzięli czynny udział w organizacji "III Wielkiego Pikniku Charytatywnego". Nasi koledzy klubowi wraz ze swoimi rodzinami zorganizowali plenerowy pokaz gołębi, drobiu i królików. Pokaz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników tej imprezy. Najmłodszym szczególnie do gustu przypadły króliki prezentowane w kilku rasach. Dorośli dopytywali o rasy kur i kaczki czubate, które poza tym że mogą być ozdobą ogrodu, posiadają także walory użytkowe. Koledzy prezentując poszczególne gatunki i rasy udzielali wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia, warunków utrzymania zwierząt, a także możliwości wstąpienia do naszego stowarzyszenia. Galeria z pokazu: GALERIA (fot. Tomasz Sowa)

 

Organizatorzy pikniku za nasz udział w imprezie przesłali poniższe podziękowanie: